Dovilė ir Vygantas

   Ar žinote tuos žmones, kuriuos kartkartėm pamatome gatvėje? Galbūt eidami parduotuvėn ar mintyse galvodami apie namuos paliktą skėtį, mes juos pastebime ir trumpam – vos sekundei – sustojame. Tie žmonės, jie pasiima sau dalį mūsų minčių. Kodėl būtent, sunku pasakyti. Galbūt grožiu, bet ne paviršutiniškai apibrėžiamu, o giliu, švelniai švytinčiu. Visi prasilenkėme su tokiais žmonėmis nors kartą. Visi kažkam buvome tokie žmonės. Visi nors kartą gyvenimo nedrįsome jų užkalbinti, ir visi dėl to šiek tiek gailėjomės.
   Ir štai čia susiduriu su mažo miestelio trūkumu, o kartu ir teikiama galimybe – kartą sutikti žmonės greičiausiai bus sutikti ir vėl. Arba priimsi tai kaip galimybę ištaisyt praleistą progą, arba kaip priminimą, jog visgi trūksta nors ir lengvo stumtelėjimo. Aš išdrįsau. Ne pirmą, ne septintą kartą, bet galiausiai išdrįsau. Mes pasisveikinome, apsikeitėme keliais žodžiais, ir išsiskyrėme, tikiu, šiek tiek šviesesnėm širdim. Bet jokiu būdu negalėjau numanyti, kad fotografuosiu jų vestuvių dieną. Vakare. Prie jūros.
   Tądien, atrodo, mes išties nuo visų pabėgome. Po ypatingai šiltos ceremonijos (ir pačių skaniausių desertų, kuriuos man kada teko ragauti, bažnyčios parkelyje) šokome į automobilį ir išvykome skęstančios saulės gaudyti. Olando kepurė tam puikiai tinka – kaip bebūtų keista, vėlų vakarą ten mažai žmonių, o audringą, ekstrovertišką jūrą nuostabiai atremia lėtos, aukštos pušys, nuspalvintos rausvai besileidžiančios saulės. Atrodė, kad visa telpa į jų tamsią žalumą, ir išties nebuvo nieko, išskyrus gilią ramumą ir pilnatvę.
   Ačiū už jūsų minimalizmą, Dovile ir Vygantai, ir ačiū už tą norą vienas kitą glėbti net svetimo akivaizdoje. Man buvote nuostabus pavyzdys ir, tikiuosi, ne paskutinį kartą.

   Dovilės ir Vyganto portretas

   Dovilė savo namuose vestuvių dieną mėgaujasi lėtu rytuLėtas rytas ir ramios mintys vestuvių dieną Dovilės namuoseDovilės ir Vyganto vestuvių puokštės nuotraukaDovilė, su draugės pagalba, ruošiasi ceremonijaiJuodai-baltas Dovilės vidutinio stambumo portretas namuoseDovilė ir Vygantas ruošiasi važiuoti į ceremonijos vietąSvečiai renkasi bažnyčioje Dovilės ir Vyganto vestuvių dienąDovilė ir Vygantas įžengia į jaukią, draugų ir šeimos pilną bažnyčią TauragėjeDovilės ir Vyganto artimieji stebi jautrią ir šiltą ceremoniją bažnyčiojeJaunųjų bičiulė džiaugiasi šilta Dovilės ir Vyganto tuoktuvių ceremonijaDovilė ir Vygantas vestuvių ceremonijos metu priešais altoriųJaunieji jautriai apsikabina ir pasibučiuoja stebint draugams ir šeimai ceremonijos metuJaunieji, stebimi pačių artimiausių žmonių, sako vienas kitam savo įžadus bažnyčioje TauragėjeArtimiausių žmonių sveikinimai po vestuvių ceremonijosDovilę ir Vygantą sveikina artimieji po vestuvių ceremonijosAtsisveikinę su artimaisiais po vestuvių ceremonijos, Dovilė ir Vygantas važiuoja į pajūrį prie Olando kepurėsOlando kepurė pasitinka jaunuosius ramuma ir vienatveDovilės portretas prie Olando kepurės su vaizdu į jūrą ir jaukų, šiltą vakarąVakaro saulės apšviestos Dovilės portretas prie Olando kepurėsDovilė ir Vygantas vakaro šviesoje prie Olando kepurėsVyganto portretas jūros fone prie Olando kepurėsJauki Dovilės ir Vyganto akimirka prie Baltijos jūros ir Olando kepurės atodangosJaunieji vienas kito glėbyje, apšviesti švelnios vakaro saulės prie Olando kepurėsJaunųjų portretas prie vakarėjančios jūrosRamuma ir tyla paplūdimyje prie Olando kepurės. Dovilės ir Vyganto portretasJuodai-baltas Dovilės ir Vyganto portretas vakaro saulėje, pušyno fonePušyno ir jūros fone apsikabinę Dovilė ir Vygantas mėgaujasi ramiu vakaruJuodai-baltas jaunųjų portretas prie jūrosRamuma ir šiltas vakaras. Bendro plano Dovilės ir Vyganto portretasVestuvių fotosesija prie Olando kepurėsVestuvių fotosesijos metu prie Olando kepurės darytas juodai-baltas jaunųjų portretasVestuvių fotosesija prie Olando kepurės Klaipėdos rajoneJuodai-baltas stambaus plano jaunųjų portretasVakaro saulės apšviestų jaunųjų portretas. Vestuvių fotografija prie Olando kepurėsVestuvių fotosesija prie Olando kepurės

   Parodyk draugams ir šeimai